Přehřívání motoru 1.4 tsi ecofuel VW Passat 2009

Zde je možné přispívat bez nutnosti registrace.

Moderátor: dako

Kedam

Přehřívání motoru 1.4 tsi ecofuel VW Passat 2009

Příspěvekod Kedam » stř 23. zář 2015 13:37:42

Dobrý den, je normální, že po ujetí cca 5 km v městském provozu (ne ve vedrech) mi spíná chlazení (vrtule)a po dojetí trvá např. 3 min. než vypne?
Další dotaz: Jsou komerční plničky CNG opravdu tak citlivé na tlak? Obsluha mi tvrdí, že jakmile po sobě tankují 2 vozy, tak já jako třetí musím čekat 20 min, než se natlakují nádrže. Už se mi několikrát na různých plničkách stalo, že mi do nádrží natlakovali pouze cng za 1 kč až 10 kč ...

Děkuji za odpovědi MV

dako
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Re: Přehřívání motoru 1.4 tsi ecofuel VW Passat 2009

Příspěvekod dako » stř 23. zář 2015 14:05:20

1) zalezi jakou ma motor teplotu, co vim, tak u vsech "koncernovych" vozu dochazi k dobehu ventilatoru i po vypnuti motoru, je tam jista tepelna setrvacnost, ktera se tim dochlazuje, dela to ale vetsinou v lete a dobeh je tak cca. 1/2minuty (dela to i moje fabia), ovsem u cng vozu to muze trvat dele, plyn totiz hori vyzsi teplotou a tak je mozne, ze tomu i prizpusobili to dochlazovani.
Zkus se doptat v servise, ale nemyslim si ze by to byla zavada. Chce to vysledovat kdy to dela, jestli porad, nebo jestli predtim nebyla zapla klima atd.

2) Tady zase tezko rict, to zalezi jak ta plnicka ma velke zasobniky, takze mozne to je.
Skoda Fabia Combi 1.4MPi CNG
Obrázek

Obrázek Obrázek
vozím v autě

Peugeot IoN - full Electric BEV
Obrázek

Kedam

Příspěvekod Kedam » stř 23. zář 2015 14:14:01

Děkuji mo cza odpověď jsem trochu klidnější...

Xxichtyl

Příspěvekod Xxichtyl » pon 18. úno 2019 4:15:27

Zdravím, řešil jsi nejak ten problém?
Me to na stejném ročníku dělá to samé.

Zpět na „Pro neregistrované“