CNG stanice Brno

Zde pište Vaše zkušenosti s plněním.

Moderátor: dako

Rebel78
pokročilý uživatel

CNG stanice Brno

Příspěvekod Rebel78 » pon 10. led 2011 22:51:47

Dnes ve 20:00 plnička K.O. na uvedených číslech - například technické dotazy 731609717 - jednou obsazeno, podruhé nedostupné a pak to nikdo nebere a pánové na vrátnici jiné číslo namají a ani nevědí co s tím je.

Začínám se ptát, jestli je opravdu potřeba portál cng.cz, protože ani tam nejsou žádné informace. Nechápu proč když už mají plničky připojené on-line kvůli autorizaci nemají také on-line o stavu plničky.
Ve středu v noci jedu na zpět tak doufám, že už bude plnička OK. Každopádně touto stížností nekončím a po návratu do ČR si na RWE zavolám (v roce 2010 se mi to stalo v Brně asi 5x).
ridič a provozovatel:
VW TOURAN 1.4 TGI (CNG) rv. 2015
Fiat Qubo 1.4 Natural Power (CNG) r.v. 2011
Domácí plnička PHILL od FuelMaker

dříve na CNG: VW TOURAN 2.0 EcoFuel, Daewoo Lanos 1.4 ;VW Golf Variant, Škoda Fabia 1.4 16V

dako
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Re: CNG stanice Brno

Příspěvekod dako » úte 11. led 2011 11:23:40

Rebel78 píše:Dnes ve 20:00 plnička K.O. na uvedených číslech - například technické dotazy 731609717 - jednou obsazeno, podruhé nedostupné a pak to nikdo nebere a pánové na vrátnici jiné číslo namají a ani nevědí co s tím je.

Začínám se ptát, jestli je opravdu potřeba portál cng.cz, protože ani tam nejsou žádné informace. Nechápu proč když už mají plničky připojené on-line kvůli autorizaci nemají také on-line o stavu plničky.
Ve středu v noci jedu na zpět tak doufám, že už bude plnička OK. Každopádně touto stížností nekončím a po návratu do ČR si na RWE zavolám (v roce 2010 se mi to stalo v Brně asi 5x).

Oni samozrejme o poruse vedi online, alespon Unicard o tom musi vedet, problem nejspis je, ze se tyhle informace nejspis uz dale nedostanou k RWE a tak lide u RWE pak tapou, coz samozrejme nikoho neomlouva. Tohle jeste nemaji doresene a zrejme hresi na jeste maly zajem o CNG. Pokud to proste chcipne vecer takovym zpusobem, ze to vyzaduje servis na miste, tak drive jak rano tam nikdo nedorazi. Ale s tim bojujou treba i Vitkovice, taky to jednou zdechlo takhle v sobotu dopoledne a privolany technik s tim krome restartu nebyl schopen nic udelat.
Tehdy tam zrovna prijel jeden nemec, ktery cestoval do polskych Katowic a byl z toho celkem taky vytoceny. Nakonec jsem s nim zajel na RWE stanici a tam ho "napustil" z vlastni karty. :) Bohuzel, stava se to.
Skoda Fabia Combi 1.4MPi CNG
Peugeot IoN - full Electric BEV
Obrázek Obrázek
vozím v autě
Obrázek

Hanzy
nováček

Příspěvekod Hanzy » úte 11. led 2011 11:25:08

To jsou potom sluzby k hovnu kartu si chci taky vyrizovat jak budu nekde cestovat at mam ale pokud fungujou takhle tak jim pekne dej at se proberou slavne RWE doma jsem jim dal vypoved :mrgreen:
Opel Combo Van 1.6 CNG 2007 el. okna a klima ať je v práci prima :-)

dako
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod dako » úte 11. led 2011 11:37:45

Hanzy píše:To jsou potom sluzby k hovnu kartu si chci taky vyrizovat jak budu nekde cestovat at mam ale pokud fungujou takhle tak jim pekne dej at se proberou slavne RWE doma jsem jim dal vypoved :mrgreen:

No to klidne muzes, ale oni s tim hlavu delat nebudou a vytrestas tak akorad sebe. Vedi, ze jedinou celonarodni sit budujou oni, ostatni provozovatele jsou jen lokalni.
Mimochodem, kartovy system neprovozuje RWE.
Obrázek Obrázek
vozím v autě
Obrázek

Hanzy
nováček

Příspěvekod Hanzy » úte 11. led 2011 11:50:00

Myslim vypoved doma v baraku a prechazim s plynem CEZ nebod namachrovane RWE zrusilo pobocku ve Frydku Mistku a litat do OV kdyz neco potrebuju je prdim a na CEZU jsem casto ;)
Karty by meli udelat normalni platebni at to jde a bylo by po problemech...
Opel Combo Van 1.6 CNG 2007 el. okna a klima ať je v práci prima :-)

Ales
pokročilý uživatel

Příspěvekod Ales » úte 11. led 2011 12:58:34

Ahoj. V podstatě si kladu otázku, proč to nemůže být jako v Rakousku. Přijedeš na benzínku naplníš auto plynem u stojanu vedle N95, zaplatíš a jedeš. Ne unás musí být ta stanice nejlépe schovaná tak, aby ji člověk hledal(viz. Havířov 10min. než jsem ji našel mezi rourama). A nakonec. Odpověď zaměstnance RWE na otázku kde si natankuje cizinec, aniž by potřeboval RWE kartu byla."K nám cizinci nejezdí"! Tak co chcete...

Vše nejlepší v Novém roce přeje Aleš.
Ostrava, Opel Combo Tour(Fiat Doblo)1,4cng-je to jedno a totéž

dako
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod dako » úte 11. led 2011 13:56:21

Ales píše:Ahoj. V podstatě si kladu otázku, proč to nemůže být jako v Rakousku. Přijedeš na benzínku naplníš auto plynem u stojanu vedle N95, zaplatíš a jedeš. Ne unás musí být ta stanice nejlépe schovaná tak, aby ji člověk hledal(viz. Havířov 10min. než jsem ji našel mezi rourama). A nakonec. Odpověď zaměstnance RWE na otázku kde si natankuje cizinec, aniž by potřeboval RWE kartu byla."K nám cizinci nejezdí"! Tak co chcete...

Vše nejlepší v Novém roce přeje Aleš.

To mas sice pravdu, jenze, CNG stanice vyzaduje napojeni na stredotlakove vedeni plynu, (to neni jako postavit benzinku se zasobniky paliva) z toho vyplyva ani ne az tak technicky problem jako spis nedotknutelnost vlastnickych prav pozemku (zrizeni nejen plynoveho vedeni, ale hlavne ochrannych a bezpecnostnich zon), ti co se trochu vyznaji ve stavebnich zakonech a vyhlaskach jiste vedi o cem mluvim :) (zmeny uzemnich planu, odskodneni vlastniku pozemku - snizeni ceny z duvodu zrizeni ochr. a bezp. zon atd. atd.), v nesposledni rade, to ze jsou CNG stanice zastrceny je proto, ze jsou budovany na pozemcich a arealech plynarenskych spolecnosti, je to pro ne nejjednoduzsi cesta, jak neco takoveho vubec postavit.
A ze ty stanice nejsou na karty...je fakt, ze takova odpoved od RWE neni vubec pekna. :), ale CNG stanice nejsou obchodni centra, kde si mohou dovolit platit poplatky za prevody z karet...no, nezastavam se jich, ale chapu je.
Obrázek Obrázek
vozím v autě
Obrázek

Rebel78
pokročilý uživatel

Příspěvekod Rebel78 » úte 11. led 2011 18:00:32

Tak se pán z čísla ozval, ale asi dnes ve 12:00, že tak někdo zmáčknul stopku a že se mu tam z chalupy už večer nechtělo. Prý už to nemá na starosti klasické RWE, ale REW plynoprojekt a tak jsou nějaké zmatky v kompetencích.
No alespoň o tom vědí a doufám, že se budou snažit to řesit.
ridič a provozovatel:

dříve na CNG: VW TOURAN 2.0 EcoFuel, Daewoo Lanos 1.4 ;VW Golf Variant, Škoda Fabia 1.4 16V

Ales
pokročilý uživatel

Příspěvekod Ales » čtv 22. zář 2011 12:45:47

Mám dotaz na někoho z Brna a okolí. V Září nebo Říjnu by měla být postavena a uvedena do provozu plnička ve Slatině u ČS Benzina na Hvězdoslavově ul. Tak by mě zajímalo, jestli už tam "kopli". Díky Aleš
Ostrava, Opel Combo Tour(Fiat Doblo)1,4cng-je to jedno a totéž

Rebel78
pokročilý uživatel

Příspěvekod Rebel78 » pát 23. zář 2011 11:43:43

Sice nejsem z Brna, ale díky za nakopnutí. Brno taky využívám a tak jsem se na to trošku podíval

Bez záruky (nemám jak ověřit)

Adresa: Hviezdoslavova 1276/1, Brno-Slatina 627 00
Otevírací doba: NON STOP
Způsob placení: zákaznická karta CNG CardCentrum, v hotovosti, Visa, CCS
Provozovatel: RWE Plynoprojekt,s.r.o.

Info z dokumentace co má z půjčovny z letiště u CNG auta uveden kolega v seznamu plniček
ridič a provozovatel:

Zpět na „Plnící stanice CNG“