CNG stanice Milevsko

Zde pište Vaše zkušenosti s plněním.

Moderátor: dako

bUran

CNG stanice Milevsko

Příspěvekod bUran » sob 15. črc 2017 10:39:26

V průběhu letních prázdnin 2017 (od 18.7.) začne výstavba nového plnicího místa CNG v Milevsku v místě stávající ČS Petra (na mapách označena jako Papoil), v ulici Pražská, v blízkosti sjezdu/nájezdu na silnici I/19 (Tábor - Orlík n. Vltavou). Tak snad nejpozději po prázdninách bude v lokalitě další dostupná stanice. Zatím jich je poskrovnu.
pro admina: informaci můžeš klidně přemístit k příslušnému tématu

dako
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Re: CNG stanice Milevsko

Příspěvekod dako » sob 15. črc 2017 20:40:01

Díky za info. K tomu se mi akorád podařilo zjistit, z "Veřejné desky", že 18. - 25.7.2017 dojde v místě ke změně dopravního značení z důvodu výstavby plynové přípojky k ČS PapOil.
Skoda Fabia Combi 1.4MPi CNG
Peugeot IoN - full Electric BEV
Obrázek Obrázek
vozím v autě
Obrázek

bUran
nováček

Příspěvekod bUran » stř 13. zář 2017 16:59:24

Plnička CNG v Milevsku je sice již vybudovaná, ale není ještě v provozu.
Podle informace zaměstnance přilehlé čerpací stanice by měla být otevřena "snad od 1.října".

bUran
nováček

Příspěvekod bUran » sob 30. zář 2017 18:22:47

Plnicí stanice CNG v Milevsku je již v provozu.
Stojan je samoobslužný, s možností plnit plynárenskou kartou i kartou platební. Pro mě příjemnou novinkou je možnost předvolení si čerpaného množství jak v korunách, tak i v kilogramech (narozdíl od Benešova, kde šlo volit pouze mezi pevně danými částkami).
U stojanu jsou k dispozici dvě plnicí pistole - 1xNGV1 + 1xNGV2. Jsou ale na stejné straně, takže osobní vozidla a nákladní současně plnit nemůžou.
Díky možnosti plnění nákladních vozidel je ale nainstalován větší zásobník, takže tlak je stabilnější. Do 18ti kg nádrže Touranu mi stojan natlačil 17,5kg plynu v okamžiku, kdy nádrž v autě ještě nebyla úplně prázdná (počítač hlásil dojezd 20km).
Cena je 25,50Kč.

Zpět na „Plnící stanice CNG“