CNG stanice Holandsko a Nemecko

Zde pište Vaše zkušenosti s plněním.

Moderátor: dako

safa

CNG stanice Holandsko a Nemecko

Příspěvekod safa » pát 12. kvě 2017 18:33:45

Poklona,

chystam se s tovarnim CNG do Holandska pres Nemecko, mate nekdo zkousenosti jak to chodi s plnenim v techto destinacich?

Napada vas neco na co si dat pozor?

(ruzne plnici ventily na pistolich, problemy s placenim kartou ap.)

Dik predem za zkusenosti.

roman.wojnar

Re: CNG stanice Holandsko a Nemecko

Příspěvekod roman.wojnar » pon 22. kvě 2017 21:31:06

Německo ,je nutné nahlásit že budeš brát erdgas jinak bez problému platba karta nebo euro.Holandsko nevím .V rakousku obdoba jak v Německu,

pilatek
nováček

Příspěvekod pilatek » sob 03. čer 2017 6:50:04

Německo bez problémů co se sítě plniček týče, mají větší rozdíly v cenách, dálnice výrazně dražší, vyplatí se sjet a nabrat mimo dálnici. Jen pozor na to, že některé plničky mimo dálnici akceptují pouze německé platební karty. Chce si to plnění naplánovat. Používám gibgas.de. Tam ti to navrhne trasu a optimální plnění plus najdeš info o pobočkách.
VW CADDY LIFE 2.0 Ecofuel r.v. 2009

Rendis
nováček

Příspěvekod Rendis » pon 30. dub 2018 16:07:19

V Holandsku plnění bez problémů, platby kartou bez problémů, dojezd i přes údajně nižší kvalitu plynu srovnatelný.
V Německu plnění na klasických benzinkách bez problémů, platby taktéž. Na dvou plničkách, které byly pouze na CNG, jsem nepochodil s českou kartou. Museli mi pomoci okolo procházející lidé, kterým jsem dal hotovost a oni mi zaplatili plnění německou kartou.
U jedné jsem čekal v noci dobrou čtvrhodinu, než šli kolem lidé z flámu, ti museli zavolat synovi, protože neměli ani jeden kartu. Chvíli trvalo, než ten přijel, takže po půlhodině jsem spokojený odjížděl s naplněnou nádrží. :mrgreen:

Zpět na „Plnící stanice CNG“