CNG stanice PRAHA

Zde pište Vaše zkušenosti s plněním.

Moderátor: dako

mvv
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Re: CNG stanice PRAHA

Příspěvekod mvv » úte 24. črc 2012 21:44:32

Jak bych si tak přál, aby mi někdo začal vyhrožovat, že dostanu na hubu :) Ten by viděl... nebo možná už pak ani neviděl :)
Fiat Grande Punto 1.4 CNG

dako
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod dako » úte 24. črc 2012 23:17:43

mvv píše:Jak bych si tak přál, aby mi někdo začal vyhrožovat, že dostanu na hubu :) Ten by viděl... nebo možná už pak ani neviděl :)

Neudelal bys nic, pokud te obstoupi 3 - 4 taxikari jak hory. Ale jak rikam, nechal bych na sebe ty policajty zavolat. Nevim, co by pak rikali az by je zkasirovali za stani v "zakazu stani", a pokud ne, tak opsat sluzebni cisla, udelat fotodokumentaci situace a stezovat si i na ne :).
Mam pocit, ze pro taxikare plati dopravni znacky stejne jako pro ostani ucastniky silnicniho provozu, ale treba se mylim, treba maji prazsti taxikari vyjimku. :)
Skoda Fabia Combi 1.4MPi CNG
Peugeot IoN - full Electric BEV
Obrázek Obrázek
vozím v autě
Obrázek

mvv
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod mvv » stř 25. črc 2012 8:04:20

dako píše:
mvv píše:Jak bych si tak přál, aby mi někdo začal vyhrožovat, že dostanu na hubu :) Ten by viděl... nebo možná už pak ani neviděl :)

Neudelal bys nic, pokud te obstoupi 3 - 4 taxikari jak hory. Ale jak rikam, nechal bych na sebe ty policajty zavolat. Nevim, co by pak rikali az by je zkasirovali za stani v "zakazu stani", a pokud ne, tak opsat sluzebni cisla, udelat fotodokumentaci situace a stezovat si i na ne :).
Mam pocit, ze pro taxikare plati dopravni znacky stejne jako pro ostani ucastniky silnicniho provozu, ale treba se mylim, treba maji prazsti taxikari vyjimku. :)

Jeste jsem nevidel taxikare jako horu :) vetsinou je to banda hospodskych povalecu a i kdyby, na mych 198cm a 120kg si nedovoli :-D bohužel. Možná bych si měl udělat výlet do prahy, proč tam jen nemám cestu?

dako
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod dako » čtv 26. črc 2012 19:59:51

No...v srpnu se do Prahy chystam, (rodinny vylet), tak alespon vim, ktere plnicce se mam vyhnout.

to MVV: no nevim, jaks byl u me tak se mi ani nezdalo ze bys mel 120kg :), ale i tak bych se s prazskym taxikarem radeji domlouval s browningem v kapse, zvlast pokud jich je vic :)
Obrázek Obrázek
vozím v autě
Obrázek

mvv
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod mvv » úte 31. črc 2012 10:50:45

dako píše:No...v srpnu se do Prahy chystam, (rodinny vylet), tak alespon vim, ktere plnicce se mam vyhnout.

to MVV: no nevim, jaks byl u me tak se mi ani nezdalo ze bys mel 120kg :), ale i tak bych se s prazskym taxikarem radeji domlouval s browningem v kapse, zvlast pokud jich je vic :)

tj fakt, tehdy jsem mel mozna 130 :-)) od te doby jsem 10kg shodil :-D (a to jako fakt)

KarelF
pokročilý uživatel

Příspěvekod KarelF » stř 08. srp 2012 2:53:40

Kužel tam stojí přes den večer stále astále taxikáři. Vzhledem k ceně zajíždka za 10 kč je rychlejší než MHD mne to nedá a jezdím se večer podívat. vypadá to bohužel na to, že Bonnet tady skončí díky taxikářům.

dako
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod dako » stř 08. srp 2012 7:53:42

KarelF píše:Kužel tam stojí přes den večer stále astále taxikáři. Vzhledem k ceně zajíždka za 10 kč je rychlejší než MHD mne to nedá a jezdím se večer podívat. vypadá to bohužel na to, že Bonnet tady skončí díky taxikářům.

No ja nevim, zda se mi to nejake pritazene, ze se s tim neda neco delat. Je to to same jako bych si zaparkoval u stojanu nejake benzinky. Pokud si nedaji rict, zavolal bych na ne Policii, je tam znacka B29 "Zakaz stani"? Je! Tak neni co resit. Navic kolem stojanu je to ochranne pasmo, takze tohle by meli klasifikovat jako prestupek proti bezpecnosti a plynulosti silnicniho provozu, v blokovem rizeni sazba az 2000,-. A na tom bych trval.
Obrázek Obrázek
vozím v autě
Obrázek

Boardrider1
pokročilý uživatel

Příspěvekod Boardrider1 » čtv 27. zář 2012 16:46:45

Tak jsem vcera naplnil na cerpacce Q100... motor cukal skubal, sel nepravidelne nejelo to...hruza des, dojel jsem do CB naplnil a zase ok....volal jsem do cng servisu a tam mi typek rekl ze to muze být kvalitou plynu a kvalitou sušení...že tam mohla byt nejaka voda....
Opel Zafira 1,6 CNG 2005
Fiat Punto 1,2 Natural Power 2005

dako
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod dako » čtv 27. zář 2012 18:09:08

Boardrider1 píše:Tak jsem vcera naplnil na cerpacce Q100... motor cukal skubal, sel nepravidelne nejelo to...hruza des, dojel jsem do CB naplnil a zase ok....volal jsem do cng servisu a tam mi typek rekl ze to muze být kvalitou plynu a kvalitou sušení...že tam mohla byt nejaka voda....

hmm...to je radost, kdyz uz se prodava nekvalitni zemni plyn :(
Obrázek Obrázek
vozím v autě
Obrázek

KarelF
pokročilý uživatel

Příspěvekod KarelF » sob 29. zář 2012 3:20:31

Tak tohle skákání mne dělá pravidelně na Pražských službách. Nafoukám jinde vysoké Mýto, Přerov nic. Na to sušení mám taky podezření. Plnička je docela vytížená a stále s ní něco laborujou. není měsíc, abych servismany z Bonnetu tam neviděl něco kutit.

Zpět na „Plnící stanice CNG“