Ma touran 1.4tsi ecofuel ukazovatel teploty vody?

Vše o servisování CNG vozidel.

Moderátor: dako

Noro
nováček

Ma touran 1.4tsi ecofuel ukazovatel teploty vody?

Příspěvekod Noro » čtv 08. bře 2018 13:20:38

Zdravim, chcem sa opytat na jednu vec viem ze to s cng pohonom nesuvisi ale mam problem ze na dialnici vypadne kurenie. Pokial jazdim len mesto kratke trasy tak je to ok. Ke idem po dialnici tak asi po 50km prestava auto kurit. Ked ide uplne sudeny vzduch tak zacne pipat a blikat kontrolka skontrolujte chladiacu kvapalinu asi po 10-15 sekundach kontrolka zhasne a auto znova zacne kurit. Obcas je nadrzka uplne prazdna ked dolejem tak po par kilometroch je zase tak plna ze voda tecie cez prepad nadrzky von takze to co som doalial aj vyslahalo von. Chladiaca zmes je cista a olejove viecko ja taktiez ciste. Mechanik povedal ze to bude pravdepodobne tesnenie na hlave ale nebol si moc isty :D

Nedpracoval som sa ci ma auto niekde ukazovatel teploty vody kedze jedno mala rucicka je stav benzinu a druha mala je stav plynu. Takze vobec neviem aku ma auto teplotu vody. Ci sa prehrieva alebo nezohrieva. Mozno je to len termostat ale tiez neviem kedze teplotu vody nemam len teplotu oleja.
Dakujem za rady

Jiri.velmez
nováček

Re: Ma touran 1.4tsi ecofuel ukazovatel teploty vody?

Příspěvekod Jiri.velmez » pát 09. bře 2018 8:59:30

Určitě máš podfouknuté těsnění. Mám teď stejný problém mě zatím jen tlakuje chladící okruh a po každé jízdě musím upouštět tlak, aby nešla voda do válců. Oprava je už objednaná.
Jak je řešená teplota u 1,4 nevím mám 2,0.
Touran 2,0 CNG

Zpět na „Servis CNG“