Aplikace Gibgas CNG-APP

Moderátor: dako

Wdog01

Aplikace Gibgas CNG-APP

Příspěvekod Wdog01 » pát 27. dub 2018 9:36:28

Aplikace Gibgas CNG-APP

Občas zde jsou historické zmínky, ale chtělo by trochu připomenout, podle mne výbornou věc.

Na plánování cest v tuzemsku i po Evropě již delší dobu používám německou aplikaci Gibgas CNG-App, která obsahuje databázi evropských CNG čerpaček a routeplanner. Informace jsou dost podrobné, včetně provozní doby, způsobů platby, umístění čerpačky, ceny plynu. Co jsem vyzkoušel v CZ, AU, SRB a BG, tak informace byly přesné.

Aplice existuje pro android a iOs, je placená, stojí 4 EURa, lze ji nastavit na jeden z 5 jazyků ... na češtinu zapoměli :o ... při připojení na wifi se při spuštěné aplikaci aktualizuje seznam čerpaček, jinak aplikace jede offline.

Tipy ode mne:
- když si vyberete na mapě čerpačku a zobrazíte její detaily, nedávejte volbu z mapy "navigate to" , ale zvolte tlačítko malé šikmé šipky nahoře vpravo ... tato šipka spustí navigaci, kterou běžně používáte, a předá jí souřadnice čerpačky, a navigace sama hned naviguje bez dalšího zadávání. To je parádní věc, třeba na cestě...
- aplikace obsahuje i ceny CNG s datem aktualizace, které můžete i sami vkládat, takže pokud ji budete používat, rovnou prosím z čerpaček aktualizujte i ceny, pomůžete ostatním.

Kdo nechce aplikaci, tak mají stránky http://www.gibgas.de, kde jsou stejné funkce a mnohem více.

Konec reklamního okénka .. pozn. nepracuji pro ně :-)

Zpět na „Všeobecná diskuze o CNG“