Nová CNG Zafira v Opavě

Vaše auta na CNG, ať už tovarní, tak dodělávané zástavby.

Moderátor: dako

Rendis
nováček

Nová CNG Zafira v Opavě

Příspěvekod Rendis » stř 12. říj 2011 21:30:38

Je mi potěšením se připojit do klubu CNG. Před pár dny jsme si pořídili funglovku Opla Zafiru a teprve s ní začínáme pořádně jezdit. Až s ní najezdíme nějakou tu tisícovku km, tak dám vědět, třeba to někomu pomůže při rozhodování, jestli do toho má jit. Naši výhodou je častá trasa Ostrava a Jeseník, takže i přes absenci CNG stanice v Opavě nemáme problém s plněním. Tak až někde v Opavě, potažmo po severní Moravě uvidíte jezdit Zafiru v tmavé (možná až šedé) stříbrné metalíze, s modrou nálepkou CNG na zadku, tak vězte, že jsem to já :D

dako
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová CNG Zafira v Opavě

Příspěvekod dako » stř 12. říj 2011 21:44:42

Tak ono tech cng Zafir jezdi po Ostrave vice, takze to az tak velka vzacnost neni, resp. az ji zas potkam, muzu si tak akorad tipnout :)
Skoda Fabia Combi 1.4MPi CNG
Peugeot IoN - full Electric BEV
Obrázek Obrázek
vozím v autě
Obrázek

Rebel78
pokročilý uživatel

Příspěvekod Rebel78 » čtv 13. říj 2011 15:50:12

No já tě asi jen tak nepotkám, ale co se takhle rozepsat více o autě ? Je nebo není to ta turbo verze, výbava, jaká byla oproti ceníku sleva, spotřebu můžeš klidně napsat až časem "-))

Ale jinak tě vítám a přeji hodně moc km bez nehod/problémů a také tvému vozu přeji minimum jízd na benzín
ridič a provozovatel:
VW TOURAN 1.4 TGI (CNG) rv. 2015
Fiat Qubo 1.4 Natural Power (CNG) r.v. 2011
Domácí plnička PHILL od FuelMaker

dříve na CNG: VW TOURAN 2.0 EcoFuel, Daewoo Lanos 1.4 ;VW Golf Variant, Škoda Fabia 1.4 16V

Rendis
nováček

Příspěvekod Rendis » čtv 13. říj 2011 20:12:51

dako píše:Tak ono tech cng Zafir jezdi po Ostrave vice, takze to az tak velka vzacnost neni, resp. az ji zas potkam, muzu si tak akorad tipnout :)

V Ostravě určitě, ale v Opavě to je velká vzácnost a zatím nevím o nikom, kdo v Opavě jezdí na CNG.

Božek

Příspěvekod Božek » pon 06. lis 2017 22:20:54

Rendis píše:Je mi potěšením se připojit do klubu CNG. Před pár dny jsme si pořídili funglovku Opla Zafiru a teprve s ní začínáme pořádně jezdit. Až s ní najezdíme nějakou tu tisícovku km, tak dám vědět, třeba to někomu pomůže při rozhodování, jestli do toho má jit. Naši výhodou je častá trasa Ostrava a Jeseník, takže i přes absenci CNG stanice v Opavě nemáme problém s plněním. Tak až někde v Opavě, potažmo po severní Moravě uvidíte jezdit Zafiru v tmavé (možná až šedé) stříbrné metalíze, s modrou nálepkou CNG na zadku, tak vězte, že jsem to já :D

Ahoj sice nejsem z Opavy ale po Krnově jezdí taky Zafira Tourer na palivo CNG a ta je zase moje,
IMG_20170518_140842.jpg

Zpět na „Vaše auta na CNG“